نتایج جستجو برای عبارت :

هر آنچه باید درباره فیدیبو، کتابراه و طاقچه دانست!

بعدا باید سر فرصت پست بذارم و از کتاب‌هایی که این چند وقت خوندم به لطف قطعی اینترنت بگم. منتها چون من مثل مهسا نمیتونم خوب کتاب معرفی کنم، عنوان کتاب‌ها رو میگم. خودتون برید بخونید، فلذا سر فرصت هیچ پستی نمیذارم.
کار عمیق- نیوپرت. انگلیسیش هست، منتها من ترجمه فیدیبو رو خوندم و خوب بود. 
فرمول- باراباشی. اینم اخیرا خیلی ترند شده. نگاه  کاملا علمی به مقوله موفقیت داره. باراباشی خودش استاد دانشگاه نورث ایسترنه و کارش شبکه‌های پیچیده است. به ترن
بعدا باید سر فرصت پست بذارم و از کتاب‌هایی که این چند وقت خوندم به لطف قطعی اینترنت بگم. منتها چون من مثل مهسا نمیتونم خوب کتاب معرفی کنم، عنوان کتاب‌ها رو میگم. خودتون برید بخونید، فلذا سر فرصت هیچ پستی نمیذارم.
کار عمیق- نیوپرت. انگلیسیش هست، منتها من ترجمه فیدیبو رو خوندم و خوب بود. این پست درباره این کتاب رو از وبلاگ مهسا بخونید. 
فرمول- باراباشی. اینم اخیرا خیلی ترند شده. نگاه  کاملا علمی به مقوله موفقیت داره. باراباشی خودش استاد دانشگاه

#اپلیکیشن_کتابخوان #هم_اندیشان

سلام☺️ بریم سراغ آخرین اپلیکیشن کتاب ایرانی...
اپلیکیشن #کتابراه یکی دیگر از کتابخوان های فارسی است که شاید تا حدودی مظلوم واقع شده است! این نرم افزار نیز یک کتابخوان جامع و در عین حال بسیار خوش قیمت در بین کتابخوان هاست. هر چند تعدد و گستردگی کتاب ها در کتابراه
ادامه مطلب
یاحکیم
بچه هاااا
طاقچه طرح گردونه گذاشته
اگ نرم افزار طاقچه رو دارید که هیچی، اگ ندارید نصب کنین
خیلی خوبه
اینطوریه که یه گردونه رو میچرخونیم، بهمون میگه اون روز چی برنده شدیم
روز اول بوف کور رو بهم هدیه داد (البته ای بوکش رو دیگه)
روز دوم (امروز) سه ماه اشتراک کتابخونه همگانی شو:))

باز هم برای کسانی که ایبوک میخونن البته:)
کتابخونه همگانی طاقچه:
این مدلیه که مثلا ماهی 10 تومن میدید، کتابهایی که تو کتابخونه گذاشتن و میتونین دانلود کنین، بعد از
صوفی از پرتو می راز نهانی دانست
گوهر هر کس از این لعل توانی دانست
قدر مجموعه گل مرغ سحر داند و بس
که نه هر کو ورقی خواند معانی دانست
عرضه کردم دو جهان بر دل کارافتاده
بجز از عشق تو باقی همه فانی دانست
آن شد اکنون که ز ابنای عوام اندیشم
محتسب نیز در این عیش نهانی دانست
دلبر آسایش ما مصلحت وقت ندید
ور نه از جانب ما دل نگرانی دانست
سنگ و گل را کند از یمن نظر لعل و عقیق
هر که قدر نفس باد یمانی دانست
ای که از دفتر عقل آیت عشق آموزی
ترسم این نکته به تحقی
آنچه باید درباره سلامت گوش بدانید
 متخصص گوش و حلق و بینی و رئیس اداره سلامت گوش و شنوایی وزارت بهداشت در گفتگو با برنامه «مجله پزشکی» در مورد موضوع سلامت گوش گفت : بهترین کاری که ما می‌توانیم برای گوش، این سیستم پیشرفته و مهم، انجام دهیم مراقبت از آن است، باید دانست، به محض اینکه گوش های ما آسیب می بینند، شروع به ترمیم کردن خود می کنند.

ادامه مطلب
یکی از تاثیرات خوب بیان روی من این بود که یا کتاب ها دوست شدم البته فقط کتب غیر درسی⁦;-)⁩
به خاطر بسته بودن کتابخانه ها این ایام رفتم اشتراک بینهایت برنامه طاقچه گرفتم
یعنی من شب گرفتم، صبحش پیامک آمد از کتابخانه که به خاطر کورونا و... اشتراک بینهایت طاقچه برای شما فعال شده:/

+ راستی یه تخم مرغ دیگه هم پیدا شد، علاوه بر قبلیا:)
شنیدید می‌گن طرف گنجشک رو رنگ میکنه جای قناری می‌فروشه؟
سایت طاقچه که حامد معرفی کرده بود یک چنین چیزیه. کتاب‌های شهید مطهری و عین صاد و بسیاری از رمان‌ها که میشه رایگان دو تا سایت بغل‌تر دانلود کرد رو می‌فروشه.
نگاهی که به کتاب‌هاش کردم نشون می‌داد این سایت طاقچه برای کتابخوانی نیست، برای آدم‌هایی خوبه که ادای کتابخوانی در میارن.
پر شده با کتاب‌های موفقیت و البته سطحی کلیشه. امثال کتاب بیشعوری که آدم تا بیشعور نباشه از این کتاب خوشش
کتاب باید كسی از میان ما به كشتن كتاب برخیزدشاعر: فرهاد وفایی

چشم هایششروع ویرانیو من آن دورترین شهر زیر آوارمکه هیچ ، هیچ ، هیچامیدِ نجاتم نیست
برای تهیه ی این کتاب می توانید به پیج اینستگرام نشر شانی مراجعه کنید:@nashreshani1
همچنین می توانید از سایت نشر شانی تهیه کنید: 
http://www.nashreshani.com
‍ #هم_اندیشان #اپلیکیشن_کتابخوان
وجود کتاب های الکترونیک در کنار کتاب های کاغذی از نظر ما واجبه، با این کار ضمن حفظ محیط زیست، می‌توانیم کتاب‌ها را همیشه و همه جا با خود داشته باشیم، از زمان‌های مرده خود استفاده کنیم و تازه کتاب‌ها را با هزینه کمتری نسبت به نسخه کاغذی بخریم.☺️
یکی از بهترین اپلیکیشن‌ها برای کتابخوانی الکترونیک، #طاقچه است.
ادامه مطلب
 فصل 21
کامل
پ.ن1: کتاب های مجموعه بندیکت فروشیه فقط حین ترجمه رایگان گذاشته میشه و فایلی از اونها دیگه منتشر نخواهد شد پس لطفا اگه جایی فایل اونو رایگان گذاشته بودن دریافت نکنید و فروش الکترونیک این مجموعه فقط از طریق سایت یا اپلیکیشن طاقچه و کتابراه (برای اپل داران گرامی)  است از جای دیگه نخرید...
پ.ن2: پست تا پایان فصل ویرایش میشه
پ.ن3: کپی برداری ممنوعه حتی برای خودم
پ.ن4:  هر وقت دیدین پستی در دسترستون نیست احتمالا دارم ویرایشش میکنم
پ.ن5: و
شروع فصل 21
بچه ها اینم پست امشب
پ.ن1: کتاب های مجموعه بندیکت فروشیه فقط حین ترجمه رایگان گذاشته میشه و فایلی از اونها دیگه منتشر نخواهد شد پس لطفا اگه جایی فایل اونو رایگان گذاشته بودن دریافت نکنید و فروش الکترونیک این مجموعه فقط از طریق سایت یا اپلیکیشن طاقچه و کتابراه (برای اپل داران گرامی)  است از جای دیگه نخرید...
پ.ن4:  هر وقت دیدین پستی در دسترستون نیست احتمالا دارم و
این روزها با گرون شدن قیمت کاغذ و افزایش چند صد درصدی قیمت کتاب‌ها، خیلی از ناشرها و خواننده‌ها به فکر یه روش برای دور زدن گرونی‌ها و کم کردن هزینه‌های جانبی افتادن. خب اگه نخوایم از کاغذ استفاده کنیم گزینه‌های محدودی داریم که از اون‌ها میشه به نوشتن روی چرم و سنگ، فروش کتاب از طریق ریختن فایل اون روی سی‌دی، کتاب صوتی و در نهایت هم کتاب الکترونیک اشاره کرد.
کتابخوانی که فیدیبو تقریبا یک سال پیش وارد بازار کرد
صنعت کتاب الکترونیک در ایر
واسه مامان طاقچه رو نصب کردم تا از گردونه جایزه بگیرم. به خودشم نگفنم. الان واسش یه اسمس تخفیف اومد که مال کتابه اژ طاقچه، برام فرستاد و گفت مال کتابه برات فرستادم :******
حالا که اینو نوشتم از بابا هم بگم که این روزا اغلب روز رو همه پیش همیم به همون روالی که قبلا نوشتم. بابا مهربون و خوش اخلاقه مثل همیشه و البته ببشتر از همیشه. فکر کنم کار ادمو خسته میکنه، من رو هم. اما الان همه بیکار و خوش اخلاق تر از همیشه ایم. خداروشکر. خدایا لطفا همه چی رو درست ک
فصل 16 کامل
هیچ حرفی ندارم
از شدت خواب سرگیجه گرفتم
پ.ن4:  هر وقت دیدین پستی در دسترستون
فصل 8 کامل
پ.ن4:  هنوز جلد سوم منتشر نشده 
پ.ن5: هر وقت دیدین پستی در دسترستون نیست احتما
دانلود کتاب صوتی دروغگویی روی مبل اثر اروین د یالوم
دانلود کتاب صوتی دروغگویی روی مبل اثر اروین د یالوم
فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 36 حجم کل فایل ها: 986 مگابایت مدت زمان پخش: 17 ساعت و 39 دقیقه نویسنده: اروین د یالوم مترجم: حسین کاظمی یزدی زبان ترجمه: فارسی ناشر: انتشارات صبح صادق درباره کتاب: جاستین به ندرت از لورا حرف زده بود، ولی هر وقت حرف زده بود، او همیشه فقط ...
دریافت فایل
اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید نتایج وب دانلود کتاب صوتی
 فصل 14 کامل

پ.ن4:  هر وقت دیدین پستی در دسترستون نیست احتمالا دارم ویرایشش میکنم
پ.ن5: 
دکوراسیون سنتی را ترجیح میدهید یا مدرن ؟
قبلا از هر چیز تکلیفتا را با خودتان روشن کنید این که قرار است شما یک خانه قدیمی و طبعا دارای عناصری منطبق بر دکوراسیون سنتی را زیر و رو کنید و کی منزل کاملا مدرن با ظاهری اروپایی و امروزی بسازید یا نه فقط میخواهید قسمت هایی که دوست ندارید کمی تغییر دهید اما سر آخر منزل رویایی شما یک خانه راحت و نوستالژیک سنتی است . این تصمیم در کار شما تاثیر خیلی زیادی خواهد داشت و روی تک تک تصمیم های شما مثل رنگ بندی ، ب
شروع فصل 14
دلم نیومد نذارمش
پ.ن4:  هر وقت دیدین پستی در دسترستون نیست احتمالا دارم ویرا
«٦٦»ها أَنْتُمْ‌ هؤُلاءِ حاجَجْتُمْ‌ فِیما لَکُمْ‌ بِهِ‌ عِلْمٌ‌ فَلِمَ‌ تُحَاجُّونَ‌ فِیما لَیْسَ‌ لَکُمْ‌ بِهِ‌ عِلْمٌ‌ وَ اللّهُ‌ یَعْلَمُ‌ وَ أَنْتُمْ‌ لا تَعْلَمُونَ‌ هان!(اى اهل کتاب!)شما همانان هستید که درباره(حضرت عیسى و)آنچه بدان علم داشتید محاجّه و نزاع کردید،پس چرا درباره(ابراهیم و)آنچه بدان علم ندارید نزاع مى‌کنید؟در حالى که خداوند مى‌داند و شما نمى‌دانید. نکته‌ها: این آیه تذکّر و هشدارى است به اهل کتاب،که شما
او نمی‌دانست که شهرت می‌بلعد، تفاله می‌کند و دور می‌اندازد، برای معنویون سخت‌تر. او نمی‌دانست مقام یعنی دام، پس تمام، تا آغازی نو. 
او نمی‌دانست سر وصل که بالا رود، سر جان پایین می‌افتد، ورنه سر بالا را مردان در آستان خود چه کنند جز «زدن»؟ مردان سر چه کنند؟ مردان را دلْ مقام است. 
او نمی‌دانستامّا اگر هم می‌دانست؟ او نمی‌دانست و ادّعای نادانستگی نیز می‌کردامّا اگر به دانایی نیز نمی‌دانست؟
دانایی نادانی‌ست و کلّه‌ی عقل پوک است،خن
درباره ندول ها چه باید دانست؟
گره ها چیست؟گره رشد بافت غیر طبیعی است. گره ها می توانند درست در زیر پوست ایجاد شوند. آنها همچنین می توانند در بافتهای عمیق پوستی یا اندامهای داخلی ایجاد شوند.
متخصصان پوست از گره ها به عنوان یک اصطلاح کلی برای توصیف هر گونه زیر پوست که اندازه آن حداقل 1 سانتیمتر است استفاده می کنند. این یک تشخیص خاص نیست. در عوض ، این عادت شده است تا آنچه را که می بینند با متخصصان پوست دیگر ارتباط برقرار کند.
غده تیروئید ممکن است گ
شروع فصل 16
به مناسبت گند زدن به امتحانم
براتون 4 صفحه امروز و دیروز رو گذاشتم
پ.ن4:  هر و
کتاب رایگان «بیایید برای میهمانی خدا آماده شویم» را که چکیده‌ای است از کتاب «شهر خدا»، می‌توانید از اپلیکیشن اندرویدی طاقچه دریافت نمایید. کتابی است زیبا و خوش‌قلم و پر رمز و راز از حاج‌آقا پناهیان که به نادیده‌ها و ناگفته‌های رمضان، این ضیافت الهی پرداخته است.
لینک دریافت طاقچه:
 https://app.adtrace.io/ca40zbi
 فصل18
بچه ها خودم این پستا رو نخوندم پس .. چیزی ندارم بگم

پ.ن4:  هر وقت دیدین پستی در دست
هر آنچه آدمی درباره دیگران بگویددرباره او خواهند گفت ...و هر آنچه برای دیگری آرزو کندهمانا برای خودش آرزو کرده است ...
لعن و نفرین به خود دشنام دهندهبر می گردد ...اگر انسانی برای کسیبدبختی بخواهد بی تردیدبدبختی به سراغ او خواهد آمد.
اگر بخواهد به کسی کمک کندتا به موفقیت برسد ...همانا راه موفقیت خود راهموار کرده است ...
#فلورانس_اسکاول_شین   
فصل 17
یوهان دیوانست
تشکر بابت بودنتون و ببخشید من جوابتونو نمیدم این روزا اصلا خوب نیستم
پ.ن3: کپی برداری ممنوعه حتی برای خو
دانلود کتاب صوتی دختری که رهایش کردی
دانلود کتاب صوتی دختری که رهایش کردی اثر جوجو مویز
فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 33 حجم کل فایل ها: 836 مگابایت مدت زمان پخش: 17 ساعت و 40 دقیقه نویسنده: جوجو مویز مترجم: شیدا رضایی زبان ترجمه: فارسی گوینده: رضا همدانی و راضیه هاشمی ناشر: ماه آوا درباره کتاب: جوجو مویز در این رمان با بهره zwnj;گرفتن از خاطرات و حوادث ...
دریافت فایل
دانلود کتاب صوتی دختری که رهایش کردی اثر جوجو مویز ... - ... https://www.ghatreh.com › news › دانلود-ک
فصل 15 
بچه ها نظرا کجا رفتن؟

پ.ن4:  هر وقت دیدین پستی در دسترستون نیست احتمالا دارم
فصل 15 
دوباره یوهان

پ.ن4:  هر وقت دیدین پستی در دسترستون نیست احتمالا دارم ویرایشش می
« شلف کودک سکان »
شلف کودک مدل سکان ، در طراحی آپارتمان های امروزی بدلیل کمبود فضا و مدرن شدن طراحی داخلی استفاده از شلف یا همان طاقچه بسیار متداول شده است. شلف ها بعنوان وسایلی که بخوبی فضا را تغییر می دهند و می توان با قراردادن وسایل دکوری بر روی آنها زیبایی خوبی را در اتاق کودک ایجاد کرد ،مورد استقبال قرار گرفته اند.شلف دیواری مدل سکان متناسب با فضای اتاق کودک طراحی شده و بسیار زیبا و جذاب است.این محصول از دو بخش تابلو و طاقچه تشکیل شده و جن
« شلف کودک مدل زنبور عسل Honey Bee »
شلف کودک مدل زنبور عسل ، در طراحی آپارتمان های امروزی بدلیل کمبود فضا و مدرن شدن طراحی داخلی استفاده از شلف یا همان طاقچه بسیار متداول شده است. شلف ها بعنوان وسایلی که بخوبی فضا را تغییر می دهند و می توان با قراردادن وسایل دکوری بر روی آنها زیبایی خوبی را در اتاق کودک ایجاد کرد ،مورد استقبال قرار گرفته اند.شلف دیواری مدل زنبور عسل متناسب با فضای اتاق کودک طراحی شده و بسیار زیبا و جذاب است.این محصول از دو بخش تاب
 فصل 12 کامل
اهم اهم
دست و جیغ و هورا
نت وصل شد
اینم سه صفحه خوشگل که نجلا جان به محض وصل شدن نتش برامون گذاشته
پ.ن3: کپی برداری
فصل 15 کامل
بچه ها من امروز و فردا رو امتحان دارم دوشنبه براتون جبران میکنم

پ.ن4:  هر وق
 فصل 12
اهم اهم
دست و جیغ و هورا
نت وصل شد
اینم سه صفحه خوشگل که نجلا جان به محض وصل شدن نتش برامون گذاشته
پ.ن3: کپی برداری ممنو
فصل 15 
الکس احمقه :| بشدت
ببخشید دیشب نجلا فراموش کرده بود پست بذاره

پ.ن4:  هر وقت دیدی
 فصل18 تمام
تا شنبه هم پست نداریم
نظر هم بدین

پ.ن4:  هر وقت دیدین پستی در دسترستون نیست ا
خدایا! به من صبر عنایت کن تا در آنچه مؤخر داشته ای عجله را دوست نداشته باشم، و در آنچه تعجیل میفرمایی تأخیر را دوست نداشته باشم. درباره ی آنچه پنهان کرده ای آشکار شدن را و درباره ی آنچه کتمان کرده ای جستجو را دوست نداشته باشم. در تدبیر تو بحث نکنم و نگویم: «چرا؟» و «چگونه؟» و «چرا ولیّ امر ظاهر نمیشود، درحالیکه زمین از ستم پر شده؟» بلکه همه امورم را به تو بسپارم.
+ صدایت می زنم، سلامت می دهم، دعایت می کنم - محمدباقر انصاری
ایستاده بود جلوی آینۀ کوچک روی میز و سعی می‌کرد خودش را ببیند. خودش را خم می‌کرد، از گردن به پایین را نمی‌دید، راست می‌ایستاد، صورتش را نمی‌دید! از اینکه فقط می‌توانست بخشی از خودش را ببیند عصبانی شد که: "من می‌رم خونه‌مون، آینۀ شما منو درست نشون نمی‌ده!"...
راست می‌گفت، آینه کوچک بود.
**
موقع رفتن، آینۀ قدّی جلوی در را دید، مکث کرد، خودش را دید؛ تمام و کمال. خندید و رفت.

حاشیه:
با این کارش، مثالی که همیشه می‌شنیدم را به چشمم دیدم؛ انسان را
کتاب رودخانه وارونه (تومک)ژان کلود مورلوا۱۷۲ صفحه رقعیترجمه آسیه حیدری(شاهی سرایی)

تومک نمی دانست این آب چه جور آبی است.
حتی نمی دانست رودخانه ی کجار کجاست.
دختر، خوب نگاهش کرد.
سایه ای در چشمانش نشست
و بی آنکه تومک از او بپرسد جواب داد:آبی است که جلوی مردان را می گیرد. نمی دانستید؟ تومک سرش را آرام تکان داد.
نه، او نمی دانست. دخترک گفت: من به این آب نیاز دارم. بعد به قمقمه ای که از کمرش آویزان بود دست زد و گفت: آن را پیدا خواهم کرد و اینجا توی
نظریه های توطئه از ابتدای زمان وجود دارد. هر وقت پدیده ای که مردم اعتقاد ندارند و (یا) آن را درک نمی کنند رخ می دهد ، انسان این وقایع را با واقعیت هایی مقایسه می کند که از آنها می تواند به عنوان یک مرجع استفاده شود. اینکه تئوریهای به دست آمده توسط تعداد معدودی دقیق یا ناشناخته باشند ، اما آنچه مورد بحث نیست ، جادوی جامعه از نظریه های توطئه است. به عنوان بازاریابان در اینترنت ، گام منطقی بعدی از این تحقق این خواهد بود که ما در واقع در حال بدست آور
بچه ها هر ار میکنم نمی تونم پست بذارم  من تلاش میکنم ولی.... دعا کنید 
نمی دونم چرا Drive میزنه آفلاینی
الان با گوشی امتحان کردم از این طریق هم نشد
پ.ن2: پست تا پای
شروع فصل 12
مچ گیری مامان میستی
پ.ن4:  هر وقت دیدین پستی در دسترستون نیست احتمالا دارم وی
فصل 15 
بچه ها نظرا کجا رفتن؟
نظر که نمیدین یادم میره پستا رو ویرایش کنم 
بدتر یادم میره پست بذارم

پ.ن3: کپی برداری ممنوعه
فصل 17
یوهان دیوانست
1-احتمال زیاد امشب پست نداریم 
2-زود زود جواب نظراتونو میدم قول
3-کسی راه حلی برای درمان لوزه متورمِ دردناکِ چرکی شده داره ؟
پ.ن1: کتاب های مجموعه بندیکت فروشیه فقط حین ترجمه رایگان گذاشته میشه و فایلی از اونها دیگه منتشر نخواهد شد پس لطفا اگه جایی فایل اونو رایگان گذاشته بودن دریافت نکنید و فروش الکترونیک این مجموعه فقط از طریق سایت یا اپلیکیشن طاقچه و ک
فصل7کامل
فردا شب فصل 8 شروع میشه
پ.ن4:  هنوز جلد سوم منتشر نشده 
پ.ن5: هر وقت دیدین پستی د
دانشجویان گرامی
سلام
طاعات و عبادات شما قبول حق
با توجه به تغییر قیمت ناعادلانه کتاب مورد نظر در این ترم، مجبور به تغییر منبع ارزشیابی شدم. لطفا کتاب "راهبردهای پردازش و تدوین محتوای آموزش الکترونیک" تالیف زندی و شریف را از انتشارات دانشگاه پیام نور تهیه بفرمایید.
این کتاب در نشر طاقچه نیز به فروش می رسد که می توانید از طریق لینک زیر آن را تهیه بفرمایید.

لینک تهیه کتاب از نشر الکترونیکی طاقچه

موفق باشید

در یونان باستان سقراط به دلیل خرد و درایت فراوانش مورد ستایش بود.
روزی فیلسوفی که از آشنایان سقراط بود،با هیجان نزد او آمد و گفت: سقراط میدانی درباره ی یکی از شاگردانت چه شنیده ام؟
سقراط پاسخ داد: لحظه ای صبر کن! پیش از اینکه به من چیزی بگویی از تو می خواهم آزمون کوچکی را که نامش " سه پرسش " است پاسخ دهی.
مرد پرسید: سه پرسش؟
سقراط گفت: بله درست است. پیش از اینکه درباره ی شاگردم با من صحبت کنی، لحظه ای آنچه را که قصد گفتنش را داری آزمایش می کنیم.
نخست
شروع فصل 14
یک عدد ضحی سرما خورده داغون میباشم
از نظر روحی یه بندیکت نیاز دارم شایدم دوتا

پ.ن3: کپی برداری ممنوعه حتی برای خو
خانم Wemlinger بیان کرد شاید شما بخواهید از پوشش های دیواری در بیدبورد ( نوعی تخته ی چوبی که اساسا به صورت عمودی نصب می شود ) استفاده کنید ؛ زیرا بر عکس شیپ لپ ( نوعی تخته چوبی که در نمای بیرونی خانه استفاده می شود و به صورت افقی نصب می شود ) کلاسیک است و چندان در دکوراسیون داخلی روی بورس نیست .
همچنین او بیان کرد می توانید از کاغذ دیواری های گرافیکی استفاده کنید ؛ زیرا قدرت بیشتری در بیان فضای اطراف دارد .
بسیاری از مردم کابینت های بالایی خود را با ق
فصل 17 تمام
یوهان دیوانست
1-احتمال زیاد امشب پست نداریم 
2-زود زود جواب نظراتونو میدم قول
3-کسی راه حلی برای درمان لوزه متورمِ دردناکِ چرکی شده داره ؟
4-سه شنبه فصل ۱۸ رو میذارم این پستم ویرایش میکنم
پ.ن1: کتاب های مجموعه بندیکت فروشیه فقط حین ترجمه رایگان گذاشته میشه و فایلی از اونها دیگه منتشر نخواهد شد پس لطفا اگه جایی فایل اونو رایگان گذاشته بودن دریافت نکنید و فروش الکترو
در حالی که زیر نور غروب، قهوه‌ سوخته‌ی بعدازظهر را به هم می‌زد به آینده فکر کرد، و به آینده‌ای که در پی گذشته آمده بود. او نمی‌دانست که مقدر شده است معمار سلول زندان خودش باشد، نمی‌دانست که اسب تک شاخ رویاهاش در پشت نقاب تصویری به جز یک کرگدن خسته ندارد.
"سه‌ خواهر" درباره ی پوسیدگی و نابودی اشرافیت اواخر قرن ۱۹ و اوایل قرن بیست روسیه است. نمایش نامه داستان زندگی و دل‌مشغولی خانواده ی پروزروف است که از سه خواهر به نام های اولگا، ماشا و ایرینا و برادرشان آندره‌ئی تشکیل شده است._________________این نمایش نامه، زنانه ترین نمایش نامه ی چخوف است و شاید همین تبحّر او در نگارش "نزیسته ها" بود که باعث شد چخوف در بین انگلیسی زبانانِ دنیا، بعد از شکسپیر بیشترین طرفدار را داشته باشد._________________نام کتاب: #سه_خواه
 فصل18
اولا که بوس رو کله هاتون(فقط خانوما)
دیشب بچمون نخوابید
فردا قراره یه جا برم عکاسی دعا کنین خراب نشه

پ.ن3: کپی برداری م

زمانی که هنوز صحبتی از نقش ترکیه در بحران سوریه و حمایت این کشور از تروریست ها در رسانه ها بر سر زبانها نبود، محمودرضا ترکیه را دست خائن می دانست. دکتر احمدرضا بیضائی : داشتیم با هم یکی از عکس های خودش را می دیدیم که توی آن با سلاح، بالا سر تعدادی از جنازه های تکفیری ها ایستاده بود. درباره این عکس و درگیری اش با تکفیری‌ها توضیح می‌داد که پرسیدم: این جریان تکفیری را چه کسی حمایت می‌کند؟ گفت: توی جیبهایشان از ریال سعودی و لیر ترکیه بگیر تا دلا
 فصل 12
نمی دونم مامان میستی کار درست کرد یا خرابتر
بیچاره میستی
الی-mary em-Star - حنانه- بیتا و....
تشکر که هستین و ممنون بابت همه امیدهایی که پخش میکنین
پ.ن2: پست تا پ
تمام فصل پنجم تقدیم به شما
بچه ها در طول هفته اگه پست خواستید باید به من یاد آوری کنید پست بذارم 
آی ام ماهی گلی
پ.ن3: کپی بردا
زشت، زشت است؛ چه درباره‌ی تو و چه درباره‌ی همسایه‌ی تو؛ و زیبا، زیباست برای همگان؛ بنابراین زیبا را برای همه برگزین و زشت را از همه به دور دار. در آنچه اطلاع کافی نداری، سخن مگوی؛ اگرچه اندک باشد.
|علی به فرزند فاطمه چه گفت_ ابوالفضل صادقی|
بسیار اهمیت دارد که شما در چه جایگاهی از فقر قرار دارید اینکه می گویم شما چون مبنا را بر این اصل گذاشته ایم که دارایی های ما نقشی در فرهنگ فقر و تفکر کردن در مورد ندانسته ها و نداشته های ما نداشته باشند.
آیا شما در فقر مطلق هستید که اگر اینگونه است نیازمندی شما را مجذوب قدرتی داشته است پس برای یک چنین قدرتی دست نیاز می گیرید پس فقر مطلق نیازمندیست.
اما آنچه در فرهنگ فقر شایان ذکر است گذر از فقر مطلق و استفاده از چهره های ظاهری و باطنی فقر برای د
رفته بود تا دم در و برگشته بود. انگار که می‌دانست یا حس کرده بود که اگر برود خرید، نمی‌تواند دست‌پر برگردد. نشست پشت در. نگاه به ساعت روی دیوار هال کرد. تا افطار چیزی نمانده بود. بلند شد تا در را باز کند. صدای زنگ بلند شد. کسی پشت در بود. در را باز کرد. همسایه چند خانه آن‌طرفشان بود. یک‌کاسه آش نذری داد دستش. در را بست. باز نشست روی زمین. نگاه به ساعت کرد. بلند شد. سفره را پهن کرد. کاسه‌ی آش را گذاشت وسط سفره. خانه داشت تاریک می‌شد. برق به تکرار هرر
« شلف دیواری کودک طرح سنجاب کوچولو »
شلف دیواری کودک طرح سنجاب کوچولو : در طراحی آپارتمان های امروزی بدلیل کمبود فضا و مدرن شدن طراحی داخلی استفاده از شلف یا همان طاقچه بسیار متداول شده است. شلف ها بعنوان وسایلی که بخوبی فضا را تغییر می دهند و می توان با قراردادن وسایل دکوری بر روی آنها زیبایی خوبی را در اتاق ایجاد کرد ،مورد استقبال قرار گرفته اند.شلف دیواری مدل سنجاب کوچولو متناسب با فضای اتاق کودک طراحی شده و بسیار زیبا و جذاب است.این محصول
امیر مؤمنان علی (ع) روزی با مردم سخن می‌ گفت و درباره‌ی رشد اخلاقی آنان صحبت می‌کرد، تا اینکه فرمود: «مراقب باشید آنچه را مردم پشت سر افراد می‌گویند، نپذیرید ( از شنیدن غیبت، برحذر باشید) سخنان باطل فراوان است؛ ولی سخنان باطل از بین رفتنی است و آنچه می‌ ماند کردار انسان است. چرا که خدا شنوا و شاهد است، بدانید که بین حق و باطل، بیش از چهار انگشت، فاصله نیست. یکی از حاضران پرسید: چگونه بین حق و باطل، بیش از چهار انگشت فاصله نیست؟ امام علی (ع) انگ
 فصل 12
پست عیدانه
بیچاره میستی
تشکر که هستین و ممنون بابت همه امیدهایی که پخش میکنین
پ.
حالا دیگر روی آورده‌ام به کتاب‌های الکترونیک. فایل‌های پی دی اف هیچ وقت تجربه‌ی دلچسبی برایم نبودند. توی موبایل ریز بودند و چشم‌هایم اشک‌آلود می‌شدند. اگر هم زوم می‌کردم یه اشاره‌ی اشتباهی کافی بود تا صفحات جابه‌جا شوند و اعصابم خرد شود برای دوباره پی گرفتن. توی لپ‌تاپ هم چشم‌هایم خسته می‌شد. اصلا من صفحه‌کلید جلویم باشد بیشتر دوست دارم بنویسم تا این‌که بخوانم. اما اپ‌های موبایلی به دلم نشسته‌اند. توی هر صفحه تعداد خط محدودی را م
در طراحی آپارتمان های امروزی بدلیل کمبود فضا و مدرن شدن طراحی داخلی استفاده از شلف یا همان طاقچه بسیار متداول شده است. شلف ها بعنوان وسایلی که بخوبی فضا را تغییر می دهند و می توان با قراردادن وسایل دکوری بر روی آنها زیبایی خوبی را در اتاق ایجاد کرد ،مورد استقبال قرار گرفته اند.
شلف دیواری مدل خرگوش کوچولو متناسب با فضای اتاق کودک طراحی شده و بسیار زیبا و جذاب است.این محصول طوری طراحی شده که می توان هم به عنوان شلف از آن استفاده کرد و عروسک و ا
#سم_مضاعف  #فوری
چرا مذاکره نخواهیم کرد؟
پاسخ رهبر انقلاب(در _ سه شنبه)98/2/24
بعضی در داخل میگویند مذاکره چه عیبی دارد؟
مذاکره سم است، تا وقتی آمریکا این است که الان هست و مذاکره با دولت کنونی آمریکا یک سم مضاعف است.
مذاکره یعنی معامله و دادو ستد اما آنچه در نظر آمریکاست، نقاط قوت ماست.
میگویند مذاکره کنیم درباره‌ی سلاح دفاعی شما که چرا موشکی با فلان برد میسازید؛ این برد را کم کنید که اگر شما را زدیم نتوانید پایگاه ما را بزنید و جواب بدهید!
خب مع
تو و من می دانیم
غمت از جنسِ خیال
نه امید است محال
دست در دست رهایی بسپار
تو و من می دانیم
که بهاران تهی از تاریکی است
نه بهار است اما
خطه ای سبز در این نزدیکی است
تو و من می دانیم
آنکه در ساحل جزری زد جا
بی خبر از مَدِ دریا برجاست
تو و من می دانیم
آنچه باید ز تماشا دانست
آنچه بایست که از دیدنِ دنیا دانست
تو و من می دانیم
زندگی واهمه ای بوده و هست
ترس ، توفیق ، شکست ، یا مساویِ عدم
تو و من اسلحه در دست و قلم
در جیب
با خلافی پنان
خوب می دانیم
زندگی پشت
تا حالا به لحظه تحویل سال1478 فکر کردید!!! ؟؟ 
همه بلند میشن، روی همدیگر رو می بوسن ، و فرا رسیدن سال نو رو بهم تبریک میگن و ...
 اون وسط یک مهربون از جمع جدا میشه و  قاب عکسی را می بوسه و روش دست می کشه و میگه روحت شاد مامان بزرگ، روحت شاد پدر بزرگ !!!  
میدونید اون عکس کیه ؟
ادامه مطلب
امام مهدی(حجت بن الحسن): هر آنچه درباره امام زمان و علت غیبت آن حضرت باید بدانی.
امام مهدی (حجت بن الحسن) : حجت الاسلام هادی قطبی، نشر بهار دلها

معرفی:
خیلی سوالات درباره ی امام زمان در ذهنها موج می زند. اگر چرایی قبل و بعد از ظهور روحت را بی تاب کرده ؟اگر حوصله ی کتاب سنگین و سخت و طولانی نداری این کتاب کمک خوبی است.
بریده کتاب:
البته در زمان حضرت، به همان میزان که شیطان نیست، امتحانات هم سخت تر خواهد شد. مانند حاضر شدن در جلسه امتحان با کتاب است.
نگذار معنای مرد بودن را کسی بهت دیکته کند که فکر میکند مردانگی به جنسیت ربط دارد، اگر صمیمانه میخواهی چیزی درباره مرد بودن بدانی یاد گرت توماس، بازیکن راگبی بیفت که توی رختکن جلوی هم تیمی های ولزی اش ایستاد و بهشان گفت که به رابطه با زن ها هیچ علاقه ای ندارد.شاید تعداد کمی از این آدم ها را در دنیا بشناسم اما میدانم درآن لحظه هیچ مردی بزرگتر از او در رختکن نبود.همه آنچه پسرکوچولویم باید درباره دنیا بداند/فردریک بکمن
پ.ن: کراش ابدی من
نگذار معنای مرد بودن را کسی بهت دیکته کند که فکر میکند مردانگی به جنسیت ربط دارد، اگر صمیمانه میخواهی چیزی درباره مرد بودن بدانی یاد گرت توماس، بازیکن راگبی بیفت که توی رختکن جلوی هم تیمی های ولزی اش ایستاد و بهشان گفت که به رابطه با زن ها هیچ علاقه ای ندارد.شاید تعداد کمی از این آدم ها را در دنیا بشناسم اما میدانم درآن لحظه هیچ مردی بزرگتر از او در رختکن نبود.همه آنچه پسرکوچولویم باید درباره دنیا بداند/فردریک بکمن
پ.ن: کراش ابدی من
  بازار تحلیل و گمانه‌زنی پیرامون تاثیرات احتمالی ویروس کرونا بر اقتصاد ایران این روزها بسیار داغ است.
  آنچه کارشناسان درباره سقوط ۱۲ درصدی ارزش پول ایران ظرف ده روز گذشته می‌گویند، یا آنچه پیرامون کاهش ۱۲ دلاری بهای نفت خام یا کسادی بازار نوروزی و ورشکستگی صنعت گردشگری و توریسم گفته می‌شود، تنها حکایت از تاثیرات کوتاه‌مدت این بیماری بر اقتصاد ایران دارد.
ادامه مطلب
شک جایگاه خوبی است، اما هیچ گاه مکانی ابدی نیست!باید روزی از همه شک ها و سردرگمی ها رها شد.
هفته هاست تصمیمم را گرفته ام!انتخاب را انجام داده ام و حالا زمان عمل است!کمی بی انصافیت که آدم این همه درد و رنج بکشد برای یک تصمیم و بعد از آن وارد وادی درد ها بیشتر بشود!
من مثل دختر بچه مورد تجاوز قرار گرفته ای که مدت ها از یادآوری و بیان آنچه بر او گذشته، از گفتن آنچه می اندیشیدم طفره رفتم و پذیرفتن آنچه فکر می کردم را ننگ می دانستم!اما امروز که بزرگ شده
مقدمه اول:
نام بولت ژورنال را اولین بار از محمدرضا خراسانی‌زاده شنیدم، وقتی در استوری اینستاگرامش، تصویر دفترهای سال‌های پیشش را گذاشته و خیلی کوتاه درباره‌ی این روش توضیح داده بود. چیزی که مرا ترغیب کرد بیشتر درباره‌ی این روش بدانم، بخشی از نوشته‌ی محمدرضا بود که در آن از ناکارآمدی چک لیست‌ها (که من تا حالا از آن‌ها استفاده کرده‌ام) در برابر روش بولت ژورنال صحبت می‌کرد.
جستجوی بیشتر، مرا به تارنمای زهرا نجاری و سایت نردیشمی رساند. جا
مقدمه اول:
نام بولت ژورنال را اولین بار از محمدرضا خراسانی‌زاده شنیدم، وقتی در استوری اینستاگرامش، تصویر دفترهای سال‌های پیشش را گذاشته و خیلی کوتاه درباره‌ی این روش توضیح داده بود. چیزی که مرا ترغیب کرد بیشتر درباره‌ی این روش بدانم، بخشی از نوشته‌ی محمدرضا بود که در آن از ناکارآمدی چک لیست‌ها (که من تا حالا از آن‌ها استفاده کرده‌ام) در برابر روش بولت ژورنال صحبت می‌کرد.

یلدا، مجالی است برای تکرار هر آنچه روزگاری، سرمشق خوبی هایمان بوده اند و امروز بر روی طاقچه عادت هایمان غبار می گیرند و فراموش می شوند. مجالی است برای دیدن عزیزانی که تصویر و صدایشان در پس مشغله های زندگی رنگ باخته اند. مجالی است برای نشستن لبخند بر لبان کودکان، در آغوش پر مهر بزرگ ترها. یلدا مجالی است؛ مجالی برای من، مجالی برای تو، تا همگی، لحظه های شیرین با هم بودن را تجربه کنیم

ادامه مطلب
مقدمه اول:
اصلان جامِ آب از لب طاقچه برداشت و گفت :
- این که نمی شود ؛ پس وضع و کار ما چه رویی پیدا می‌کند ؟ چه‌جور می توانیم هم دست در دست گل‌محمد داشته باشیم ، هم دشمن خونی او را روی سفره‌مان تیمار کنیم ! عاقبت چی ؟
بندار انگشت‌های چاق و بلندش را دور زانو در هم پنجه کرد و گفت :
- کار دنیا همین‌جورها است . چرا نمی‌شود ؟! ... حالا کدام طرف رفت ، خان‌نایب ؟
کلیدر ( محمود دولت‌آبادی )
مباحث تحقیق از کجا آمده است؟
موضوع پژوهشی که در ابتدای دوره دکتری خود دارید ممکن است مربوط به کاری باشد که در کارشناسی ارشد خود انجام داده اید. این ممکن است از یک زمینه حرفه ای یا خط مشی باشد ، شاید وضعیت کاری حرفه ای شما باشد یا چیزی که در رسانه خوانده اید. یا ممکن است از مطالعه علمی که شما انجام داده اید حاصل شود.
3236806056_7c6b607022_o.jpg
افراد معمولاً دکترای خود را با ایده ای درباره آنچه می خواهند تحقیق کنند شروع می کنند. آنها مجبور بودند به عنوان بخش
فردی مرکوری می‌خواند:
Carry on...
carry on...
as if nothing really matters
 و من به این فکر می‌کنم که دقیقا چه چیزی است که آنقدر مهم است که هنوز نگذاشته من از این اتفاق گذر کنم؟
و تمام لحظات خوبی را که با او می‌شناختم دوباره به یاد می‌آورم.
و از خودم می‌رسم که من دقیقا چه چیزی را به یاد آورده‌ام؟ آنچه که حقیقتا رخ داده است؟ یا ترکیبی از دریافت‌ها و احساسات خودم را؟
من فکر می‌کنم آنچه که از هر لحظه با ما می‌ماند، به وجود خودمان آغشته است: به آنچه که دریافت کرده‌ا
میتونی تو طاقچه کتاب رسول و بخری و دانلود کنی
https://taaghche.com/book/64600/%D8%B1%D9%81%DB%8C%D9%82-%D9%85%D8%AB%D9%84-%D8%B1%D8%B3%D9%88%D9%84
توصیه میکنم بخونینبسیار زیباخنده دارخواندنیآموزش دهنده ی شوخی هایی که میتونید سر هم بیاریدآموزش دهنده رفاقت به سبک شهدا
لحظات شادی را با شهدا سپری کن
کارگر نوع دوست شهرداری آب پخش؛هدیه روز کارگر خود را به هم وطنان سیل زده اهدا کرد.به گزارش سفیر جنوب؛محسن رضایی،از کارگران ساعی شهرداری آب پخش،هدیه کارگر نمونه خود را جهت کمک به سیل زدگان اهدا کرد.
وی هدف از این کار خود را کمک به هموطنان سیل زده و حس نوع نوع دوستی و کمک به همنوع دانست و گفت:همه مردم ایران باید آنچه که در توان دارند برای همطنان سیل زده کمک نمایند.
فرمایش رسول الله درباره وظیفه زن نسبت به شوهر
مجله زیبا - بخش زناشویی- رسول اکرم حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله فرمودند: حق مرد بر زن این است که [زن]ملازم خانه او باشد، و به شوهرش دوستی و محبت و دلسوزی کند، و از خشم و عصبانی کردن وی دوری گزیند، و آنچه را مورد رضایت اوست انجام دهد، و به پیمان و وعده وی وفادار باشد.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
در یونان باستان سقراط به دلیل خرد و درایت فراوانش مورد ستایش بود.
روزی فیلسوفی که از آشنایان سقراط بود،با هیجان نزد او آمد و گفت: سقراط میدانی درباره ی یکی از شاگردانت چه شنیده ام؟
سقراط پاسخ داد: لحظه ای صبر کن! پیش از اینکه به من چیزی بگویی از تو می خواهم آزمون کوچکی را که نامش " سه پرسش " است پاسخ دهی.
مرد پرسید: سه پرسش؟
سقراط گفت: بله درست است. پیش از اینکه درباره ی شاگردم با من صحبت کنی، لحظه ای آنچه را که قصد گفتنش را داری آزمایش می کنیم.

ا
امروز یه اقا پسر ایرانی دیدیم

بچه ها کپییییییییییی حرفایی که من هر روز اینجا مینویسم حرف میزد.

دقیقاااا ایده هاش درباره سوشال دموکراسی، اینکه اینا همه سر و ته کامیونیزمن
درباره کانادا
درباره زندگی
درباره اروپا
درباره امریکا
همه چی!

انگار کپی من بود!

میگفت وقتی توی جامعه خیلی بچرخی و خیلی فکر کنی و خیلی درگیر جزئیاتش بشی همین میشه!

قراره باز همو ببینیم و گپ بزنیم!
 فصل 12
بچه ها از شنبه بعد از ظهر که نت کلا قطع بود 
الان هم که یذرش وصله(فقط سایت هایی که دامنه ir. دارن باز میشه،اینستا و واتس اپ نیز قطعه ) دسترسی به نجلا جان ندارم در نتیجه پستی ندارم دیگه که بزارم براتون  
الان مثل معتادا شدم
اعتراف میکنم به چندتا چیز معتادم
خواب،ورزش،کتاب،اینترنت، عکاسی 
................................................
بیچاره میستی
تشکر که هستین و ممنون بابت همه امیدهایی ک
بدترین کارما که صددرصد به شما بازخواهد گشت:
 "تحقیر" و "تمسخر" دیگران است
اگر دیگران را تحقیر کنید انسانی را حقیر نکرده اید، بلکه روح الهی او را و آفریدگار و هستی بخش کائنات را مورد تمسخر قرار داده اید.
 شک نکنید آنچه در مورد دیگران تصور میکنید روزی درباره ی خودتان به حقیقت خواهد پیوست.
انسانها بخاطر آنچه گمان میکنند خودشان دارند 
و دیگران آن را ندارند، آنها را تحقیر میکنند
 اما نمیدانند این عمل دارائیشان را از آنها خواهد گرفت.

ادامه م
دانلود کتاب اصول انبارداری

دانلودفایل

Search ResultsWeb resultshttps://www.ghbook.ir/www.ghbook.ir › ... › 3- آموزش کامپیوتر
آشنایی با اصول انبارداری - کتابخانه دیجیتال (بازار کتاب) قائمیهhttps://www.ghbook.ir/Translate this pageآشنایى با اصول انباردارىمشخصات کتاب:نام کتاب: آشنایى با اصول انباردارىنویسنده: اسد ... apk :دانلود کتاب به فرمت apk برای موبایل و تبلت اندروید نسخه 2 به بالا ...http://ketabesabz.com/ketabesabz.com › tag › دانلود-رایگان-کتاب-اصول-ا...
دانلود رایگان کتاب اصول انبارداری
من همین هستم که هستم. وانمود نمی کنم به چیز دیگری بودن. به آدم ها محبت می کنم، حتی اگر در رابطه با دوستانی فراموش می شوم. حتی اگر خاک می خورم و دفن می شوم، ذره ای نمی گذارم طاقچه ی دلم غبار بگیرد از آدمها... بزرگ شده ام! بله، نشانه ی بزرگ سالی است که در برابر فراموشی و بی تفاوتی، رنج نمی کشیم...
امروز که تلفن را بر می داشتم تا از کسی خبری بگیرم، راستش، از خود خجالت کشیدم. همیشه من بودم که دنبال برقراری هر گفت و گویی بوده. من تماس گرفته ام، من پیام داده
"پس از سفرهای بسیار و عبور از فراز و فرود امواج این دریای طوفان خیز" متوجه شده ام که ایراد کار من، استقامت نکردن در راه حق است، بی ثباتی و "عمل نکردن به آنچه می دانم." و با این روال هیچوقت به مأمن "آرامش روحی و نشاط قلبی" نخواهم رسید. 
قسم به عصر و قسم به زمان محدود فرصت "عمر" ما که انسان در حال باختن سرمایه خودش است، (خسران ضرر در "اصل سرمایه" است نه سود کم) دارد از کیسه اش میرود، مگر کسی که "ایمان" آورد و بعد از آن "عمل" کرد به آنچه دانست! و در راه حق، "ص
چیزی که سرنوشت انسان را می‌سازد، استعدادهایش نیست، انتخابهایش است.
برای زیبا زندگی نکردن، کوتاهی عمر را بهانه نکن. عمر کوتاه نیست، ما کوتاهی می‌کنیم ...
هنگامی که کسی آگاهانه تو را نمی‌فهمد، خودت را برای توجیه او خسته نکن!
بر آنچه گذشت، آنچه شکست، آنچه نشد، و آنچه ریخت... حسرت نخور...
در زندگی اگر تلخی نبود، شیرینی معنایی نداشت.
موانع، آن چیزهای وحشتناکی هستند که وقتی چشم‌مان را از روی هدف برمی‌داریم، به نظرمان می‌رسند...
‎‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌
شک جایگاه خوبی است، اما هیچ گاه مکانی ابدی نیست!باید روزی از همه شک ها و سردرگمی ها رها شد.
هفته هاست تصمیمم را گرفته ام!انتخاب را انجام داده ام و حالا زمان عمل است!کمی بی انصافیت که آدم این همه درد و رنج بکشد برای یک تصمیم و بعد از آن وارد وادی درد ها بیشتر بشود!
من مثل دختر بچه مورد تجاوز قرار گرفته ای که مدت ها از یادآوری و بیان آنچه بر او گذشته، از گفتن آنچه می اندیشیدم طفره رفتم و پذیرفتن آنچه فکر می کردم را ننگ می دانستم!اما امروز که بزرگ شده
ویل دورانت معتقد است نقش پوشش و حجاب زنان در ایران باستان چنان برجسته است که می‌ توان ایران را منشاء اصلی پراکندن حجاب در جهان دانست.
منبع:ویل دورانت، تاریخ تمدن، ج۲، ص۷۸ و برتراند راسل، زناشوئی و اخلاق، ص۱۳۵.
ویل دورانت درباره حجاب زنان ایران می نویسد:
«در نقشهایی که از ایران باستان برجای مانده هیچ صورت زن دیده نمی شود.»
منبع:تاریخ تمدن، ویل دورانت ج1، ص 434.
فردوسی درباره پوشش صورت بانوان ایرانی اینگونه می سراید:
منیژه منم دخت افراسیاب  بره
روزهای تکراری و پردغدغه می‌گذشتند. کارها لاکپشتی پیش می‌رفت. حوصله‌ها ته کشیده بود. انگیزه‌ها خاک می‌خورد. زندگی خمیازه می‌کشید و عقربه‌ها خوابیده بودند که آمد! 
یک دوست خیلی نزدیک یک دوست خیلی دور! آمد و هیاهویی به جان خانه‌ انداخت. به روی طاقچه‌ی دل دستمالی نم داری کشید. آفتاب را روی پنجره پهن کرد. امید را آب داد. رادیو را روشن کرد. باتری زندگی را نو کرد و رفت :)
اکنون دراموزش تایپوگرافی اسم موجود است! (دوره کامل!)همانطور که مشاهده می کنید ، این دوره به طور مکرر با دروس و پروژه های جدید به روز می شود!
نوامبر 2019 - جدید! - بخش معرفی و ابزارهای Adobe Illustrator (برگه ردیابی بردار)نوامبر 2019 - جدید! - بخش فتوشاپ و پروژه ها (شامل یک تصویر کوچک یوتیوب جدید و پروژه جلد کتاب)اکتبر 2019 - جدید! منبع قابل بارگیری 11 صفحه - راهنمای شبکهاکتبر 2019 - جدید! نظریه رنگ و درس های هارمونی رنگی + منابع قابل بارگیری جدیدماه مه 2019 - جدید! منابع
بیماری سرخک عفونی و کشنده‌ است
اگر کودکی را مرور کنید واقعیت‌هایی را به یاد می‌آورید که مردم براساس آن، بیماری سرخک را مهلک و کشنده نشان می‌دادند و به نوعی آن را یکی از عفونی‌ترین بیماری‌های شناخته ‌شده در انسان معرفی می‌کردند. آنها بر این باور بودند که چنانچه فردی مبتلا به ویروس سرخک در اتاقی سرفه کند یا نفس بکشد و ویروس‌های این بیماری در محیط پخش شود، سایر افراد نیز در عرض چند ساعت به بیماری سرخک مبتلا می‌شوند.
ادامه مطلب
کتاب پدر پولدار پدر بی پول
این کتاب یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین کتاب های موجود در اینترنت می باشد که برای شما عزیزان ترجمه شده است.

دانلود کتاب

دانلود رایگان کتاب پدر پولدار پدر بی پول | مجله موفقیت | مجله ... https://irsuccess.com › rich-dad-poor-dad Translate this page در این مطلب قصد داریم به معرفی و دانلود رایگان کتاب پدر پولدار پدر بی پول اثر رابرت کیوساکی بپردازیم. را
هر آنچه که باید درباره جراحی بینی یا رینوپلاستی (Rhinoplasty) بدانید
جراحی بینی (Rhinoplasty) یک روش جراحی است که از آن می‌توان جهت کوتاه یا بلند کردن طول بینی، تغییر شکل آن، کوچک کردن سوراخ‌ها و یا بالا بردن نوک بینی استفاده کرد.هنگام برنامه‌ریزی جهت عمل رینوپلاستی، جراح شرایط فرد و ویژگی‌های بینی و پوست روی آن را بررسی کرده و مواردی که فرد مایل به تغییر آن است را در نظر می‌گیرد. قسمت بالایی بینی،
ادامه مطلب
هر آنچه که باید درباره جراحی بینی یا رینوپلاستی (Rhinoplasty) بدانید
جراحی بینی (Rhinoplasty) یک روش جراحی است که از آن می‌توان جهت کوتاه یا بلند کردن طول بینی، تغییر شکل آن، کوچک کردن سوراخ‌ها و یا بالا بردن نوک بینی استفاده کرد.هنگام برنامه‌ریزی جهت عمل رینوپلاستی، جراح شرایط فرد و ویژگی‌های بینی و پوست روی آن را بررسی کرده و مواردی که فرد مایل به تغییر آن است را در نظر می‌گیرد. قسمت بالایی بینی،
ادامه مطلب
+ امروز داشتم با بریده های کتاب هام توی طاقچه تجدید خاطره می کردم (طاقچه منظورم نرم افزار طاقچه اس ، خودم انقدری بزرگ شدم که توی طاقچه جام نشه :) ) اکثرا کتاب های طنز بود و طنز چیزی بود که میتونست منو ... 
+ اصن چرا اینو بگم، اخرین بریده از آخرین کتاب طنزی که خوندم رو میزارم و جالب بود برام که بعد از اون دیگه کتاب هام رنگ بوی فلسفی گرفته. با اینکه افکار نیمه فلسفی-دینی از دوران دبیرستان تا حالا همراهیم میکردند (یعنی آخه انقد دیگه سمج :/ ) ولی این چند س
دلنوشته های بهنام زرگر رامهرمزی:
خدایاشما هم دیگه واسه ما طاقچه بالا میزاری...آخه چراخادمهای مساجدت فقط وقت نماز درخونتو باز میکنن بعد از نمازهم قفلش میکنن ...شاید من بعدازنمازبخواهم تنهایی به کنارتوبنشینم وسرم راآرام روی شانه هایت بگذارم وسیردلم اشک بریزم ودردهای دلم رابه توبگویم،چرااینهای تو،اینجا،همه رابه چشم دزد میبینند./۱۱۷
Behnamzargar
کتاب مادمازل شنل 
دانلود PDF کتاب مادمازل شنل
تنها سایت ارائه دهنده ی فایل پی دی اف PDF کتاب غلبه بر عزت zwnj;نفس پایین با CBT (درمان شناختی - رفتاری) توجه : این فایل بر روی تمامی گوشی ها و سیستم های کامپیوتری به صورت نامحدود قابل اجرا می باشد . توجه : از مجموعه ی بی نظیر محصولات دیگر ما نیز دیدن نمایید PDF کتاب مادمازل ...
دریافت فایل
دانلود کتاب مادمازل شنل - سی. دابلیو. گورتنر - کتابراه https://www.ketabrah.ir › داستان و رمان › داستان و رمان خارجی کتاب مادمازل شنل
مادر را باید قاب کنی و در امن‌ترین کنج دلت روی طاقچه بگذاری
مادر اگر فقط مادرت باشد که جای خود، وای به روزی که همه کس ات مادرت باشد 
وای به روزی که مادرت مادرش را از دست داده باشد و تو بخواهی برایش مادری کنی 
وای به روزی که رفیق و همدم و یار روزهای سختت شود 
اونوقت باید توی حساب زندگیت پس‌اندازش کنی چون حضورش بدجوری پررنگه و اگر یه خار به پاس فرو بره میخوای دنیا نباشه 
امیدوارم به پای هیچ مادری حتی خار هم نره 
سلامتی همه مادرها که موجودات عجی
گنجشکی با عجله و با تمام توان به آتش نزدیک می شد و بر می گشت! 
پرسیدند: چه می کنی؟ 
پاسخ داد: دراین نزدیکی چشمه آبی هست
و من مرتب نوک خود را پر از آب می کنم و آن را روی آتش می ریزم.
گفتند: حجم آتش در مقایسه با آبی که تو می آوری بسیار زیاد است و این آب فایده ای ندارد .
گفت: شاید نتوانم آتش را خاموش کنم ؛
اما آن هنگام که وجدانم می پرسد :
زمانی که دوستت در آتش می سوخت تو چه کردی؟ 
پاسخ دهم: 
هر آنچه از من بر می آمد!
پس نتیجه می گیریم هر آنچه در توانمان هست ک

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نمونه سوالات پزشکی قانونی